Партнери

                                                                                                                                                               

МІЖНАРОДНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ПРОЕКТ «РОДИНА - РОДИНІ»

Пані Елізабет Хельцль та її чоловік, тодішній начальник пожежної охорони міста Мюнхена у 1994 році  перебували з приватним візитом в Україні, подружжя  відвідало також і Київське об'єднання Спілки Самаритян України.
Ознайомившись з основними напрямками діяльності Спілки Самаритян, що була направлена в першу чергу на гуманітарну допомогу, вони були вражені  скрутним становищем, в якому, внаслідок Чорнобильської катастрофи, опинилось населення України в цілому  та зокрема в м. Києві, а саме багатодітні родини, діти-інваліди, інваліди ВВВ та пенсіонери.
Одразу ж подружжя Хельцль взяли шефство над однією матір’ю, яка одна виховувала 6 дітей. Була досягнута домовленість щодо щомісячного забезпечення продуктовими пакетами сімей, що знаходяться в скрутному становищі через Київське об’єднання Спілки Самаритян України. Таким чином, з 1994 року, стартував відомий гуманітарний проект "Родина- Родині". Протягом наступних 20-ти років, до пілотного проекту допомоги киянам приєднались багато мюнхенців, які взяли шефство над київськими родинами.
На сьогоднішній день благодійна організація „Міст до Києва" забезпечує щомісячно близько 1000 киян продуктовими пакетами,100 лежачих інвалідів медикаментами та памперсами. Дякуючи пані Елізабет Хельцель, в м.Києві щорічно закуповлюється та розподіляється 50 тонн продуктів харчування.
Ця допомога надається самим нужденним багатодітним сім’ям,  дітям-сиротам, інвалідам та пенсіонерам.
Окрім того, організація "Міст до Києва" підтримує інші самаритянські  проекти, наприклад, дитячий будинок "Надія" у м. Лубни Полтавської області, соціальний центр „Особлива дитина", відділення для немовлят, що були покинуті та перебувають у Київській міській дитячій лікарні № 1, Київський міський будинок дитини ім. М.Городецького.