Допомога Уряду Німеччини постраждалим внаслідок конфлікту особам у Східній Україні     

Шановні пані і панове,

у співпраці з Спілкою Самаритян України, Спілка Робітничих Самаритян Німеччини (Arbeiter-Samariter-Bund Deutschland e.V.) планує реалізацію проекту по наданню допомоги постраждалим внаслідок конфлікту особам у Східній Україні.  Мета проекту «Грошова допомога на придбання засобів гігієни та продуктів харчування, на зимові потреби,  а також психосоціальна підтримка постраждалих від конфлікту нужденних людей у Східній Україні, що мешкають вздовж лінії розмежування». 

Кошти надає Міністерство закордонних справ ФРН. Головними виконавцями проекту є представництво Спілки Робітничих Самаритян Німеччини в Україні та Спілка Самаритян України Київське Об’єднання.

Компонент надання психосоціальної підтримки мешканцям Східної України, що мешкають у 5-20 кілометровій зоні від лінії розмежування на контрольованих урядом України територіях Луганської та Донецької областей бере на себе Громадська Організація Спілка Самаритян України шляхом створення трьох соціальних центрів психологічної підтримки  в м. Золота та смт. Тошківка Луганської області та м. Дружківка Донецької області. При цьому особлива увага приділятиметься дітям та людям похилого віку.

Інноваційний підхід цих соціальних центрів полягає в тому, що вони об’єднають дітей, підлітків та людей похилого віку. Відвідувачами соціальних центрів будуть мешканці населених пунктів у межах 5-кілометрової зони від «лінії розмежування». Мікроавтобус привозитиме дітей, підлітків та людей похилого віку з населених пунктів у 5-кілометровій зоні до найближчого соціального центру.

Три мобільні психосоціальні групи приїжджатимуть на автомобілях до бенефіціарів на дому (осіб з обмеженою рухливістю та/або важкою формою інвалідності). Кожна група буде складатися з підготовленого психолога та залучених волонтерів з числа молоді та мобільних людей похилого віку.

З огляду на це ми сподіваємось на продуктивну співпрацю, а також на підтримку реалізації проекту з боку місцевих і регіональних установ та органів влади.

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини вже понад 20 років разом зі Спілкою Самаритян України дбає про хворих, немічних і залежних від сторонньої допомоги людей. Це солідарне партнерство триватиме і у ці важкі для України часи.

Більш детальну інформацію( щодо грошової допомоги) Ви можете отримати за електронною адресою feedback@asb.org.ua або за телефоном гарячої лінії: +38 095 161 17 74 (Vodafone).

Більш детальну інформацію ( щодо соціальної та писхологічної допомоги) Ви можете отримати

за електронною адресою post@ssu.kiev.ua або за телефоном гарячої лінії: +38 095 072 37 35(Vodafone).

 

Для забезпечення психологічної підтримки та соціального захисту родин з дітьми на базі Центрів ПСП створено та працюють «гарячі лінії» 050 600 24 35  Донецька область, 099 022 01 23, 066 760 77 54 Луганська область.

 

З найкращими побажаннями,

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини

Спілка Самаритян України