Мобільна  служба  догляду   Київські Самаритяни 


У 2001 році в межах співпраці міст-побратимів Мюнхена та Києва Київськими Самаритянами створено „Мобільну службу догляду„ за немічними учасниками та інвалідами Великої Вітчизняної Війни, колишніми в"язнями концтаборів та остарбайтерів в 10-и районах міста Києва. Щоденно надавався комплекс медико-соціальних послуг згідно європейській концепції догляду та стандартам якості переважно прикутим до ліжка інвалідам.
Завдяки наданню постійної безкоштовної комплексної медико-соціальної та матеріальної допомоги особливо вразливій категорії суспільства - одиноким малозабезпеченим інвалідам 1-ої групи, учасникам Великої Вітчизняної Війни, збережено та продовжено життя 300 підопічних.
2010 - Мобільна служба догляду припинила діяльність через фінансову кризу в м. Києві
2011 - Відновлення діяльності Мобільної служби догляду.
Завдяки фінансуванню Міжнародною громадською організацією „Міжнародний Фонд" „Взаєморозуміння і толерантність" Київськими Самаритянами розпочато реалізацію проекту „Мобільна Служба Догляду за колишніми жертвами нацизму" в Оболонському районі м. Києва. Мобільна Служба Догляду в Оболонському районі м. Києва складається з 2-х бригад.
До складу кожної бригади входить фельдшер або медична сестра, соціальний робітник і водій.
Пацієнтам надається комплекс медичних та соціальних послуг, щомісячно за власні кошти закуповлюється продуктовий набір на суму біля 100 грн., також підопічні забезпечені постільною білизною та засобами гігієни, це на самперед одинокі інваліди, лежачі хворі, які отримують мінімальну пенсію.З кожним з них укладена добровільна угода про догляд. Допомога надається безкоштовно та безкорисливо.
Будь-які договори щодо „довічного утримання" заборонені Статутом Інтернаціоналу Самаритян.
Постійний догляд за пацієнтами має мету значно покращити життєвий стан цих людей, зменшує кількість звернень їх до поліклінік, невідкладної та швидкої медичної допомоги. В багатьох випадках відпадає необхідність стаціонарного лікування цієї категорії пацієнтів.
При наданні послуг з догляду співробітники „Мобільної служби догляду " користуються концепціями та стандартами якості німецьких партнерів, адаптованими до українського законодавства.

  
Ми пропонуємо:

  •  Виконання лікарських призначень

  •  Гігієнічний догляд

  •  Догляд за трофічними виразками та проліжами

  •  Соціально-побутові послуги

  •  Консультації з соціальної допомоги

  •  Забезпечення продуктами харчування (при потребі)