1. Створення спільно з Департаментом соціальної політики м. Києва першого в Україні навчального центру з догляду (паліативного догляду)  за методикою і згідно концепцій, які відповідають європейським стандартам та нормам на основі соціального центру цілодобового, тимчасового перебування для дітей з важкою формою  інвалідності різних нозологій захворювань «Особлива дитина» та досвіду Амбулаторної мобільної служби Спілки Самаритян України КО з паліативного догляду вдома.

    Мета проекту

Створити спільно з Департаментом соціальної політики м. Києва перший  в Україні  навчальний  центр з догляду (паліативного догляду)  за методикою і згідно концепцій, які відповідають європейським стандартам та нормам:
 - на основі діяльності  першого в Україні соціального центру цілодобового, тимчасового перебування для дітей з важкою формою  інвалідності різних нозологій захворювань «Особлива дитина» та  досвіду роботи Амбулаторної мобільної служби Спілки Самаритян України КО з паліативного догляду  вдома;
- шляхом проведення  тренінгових навчань спеціалістами Спілки Самаритян, з залученням фахівців з Німеччини   для працівників соціальної сфери, громадського сектору, родичів, що безпосередньо здійснюють догляд,  вивчення практичної роботи Амбулаторної мобільної служби Спілки Самаритян України КО з паліативного догляду  вдома,  впровадити єдине бачення та розуміння, що догляд (паліативний догляд) – це комплекс заходів, спрямований на поліпшення якості життя важкохворих та паліативних пацієнтів (дітей і дорослих) та їхніх сімей;
- звернути увагу суспільства на низький рівень толерантності до родин з невиліковними (паліативними) хворими;
Згідно з девізом нашої організації “Допомога – наше завдання” ми втілюємо на практиці “Допомогу для самодопомоги і самостійності”.

 

 

2. Розбудова Мобільних амбулаторних соціальних служб  Центру соціальної допомоги та соціального захисту нужденних киян «Київські Самаритяни».

Мета проекту 

Розбудова мобільних амбулаторних служб надання соціальних послуг, допомоги та соціальної реабілітації, здійснення соціального догляду за хворими, особами з інвалідністю, одинокими, людьми похилого віку та іншими особами, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують соціальної підтримки та піклування, надання першої  допомоги. Подолання наявних обмежень та подальшого сповзання в ізоляцію людей  з дуже важкими фізичними ураженнями та захворюваннями, завдяки спеціальному ранньому  догляду і піклуванню на основі особистих потреб людини.
Поліпшення якості життя, стану  здоров’я та соціально – побутових умов киян  з дуже важкими фізичними ураженнями та захворюваннями, які відчують, що вони не самотні зі своїми проблемами і хворобами, що про них хтось піклується і вже від цього їм стане краще на душі.