Членство

 

                                                             Ласкаво просимо до Київських Самаритян

 

Членом Спілки Самаритян України – Київського об’єднання  може стати кожний, хто є прихильником демократичної і соціальної держави. Членами можуть бути окремі особи, а також корпоративні об'єднання  і соціальні групи. З вересня 2005 року ССУ КО стала членом Інтернаціоналу Самаритян, осередок якого знаходиться в м. Кельн.

Більш мільйона осіб лише у Німеччині підтримують членськими внесками гуманітарну діяльність Самаритянського руху. Це прекрасна благородна діяльність, яка заохочує до співучасті все більше людей як у світі, так і в Україні.   
Висококваліфіковані спеціалісти працюють пліч-о-пліч  з волонтерами. Сфери завдань можуть бути різними, проте вони знаходяться зовсім поряд. Це допомога штатному соціальному працівнику при закупівлі продуктів для важкохворого. Це допомога при відвідуванні наших підопічних у лікарнях, дитячих будинках, будинках для пристарілих, ветеранів ВОВ та праці, щоб передати поздоровлення та подарунки. Для цього нам потрібні люди, які готові допомогти один одному, що в жодному разі не є звичайним явищем. Однак такі люди є. У всіх вікових категоріях.

Навіть якщо багато чого можна зробити на волонтерських началах, а отже невеликими коштами, без грошей не обійтись. Необхідно забезпечити пальне для автомобілів та їх технічне обслуговування, сплатити комунальні послуги та інше.

Тому ми вдячні членам Спілки Самаритян, які своїми членськими внесками надають ці кошти. Без цих внесків ми не мали б можливості  надавати весь спектр своєї допомоги. Мінімальна сума внеску складає  10 гривен в місяць. Розмір внеску може визначатися також кожним членом самостійно, в залежності від особистих обставин. Члени Спілки мають право приймати активну участь у роботі Спілки Самаритян, вибирають зі своїх рядів членів правління і визначають політику організації.      

Ви можете стати членом Спілки Самаритян зовсім легко.
Просто сконтактуйте з нами