Благодійні акції

29 грудня 2017
Починаючи з 1995 року Фонд «Майбутнє дітей» (м. Грюндау, Німеччина) кожного року збирає по всій Німеччині різдвяні подарунки для нужденних дітей. Багато родин, численні дитячі садочки, школи, об’єднання та фірми приймають участь в цій акції, наповнюючи коробки іграшками, письмовим приладдям, солодощами та печивом. Сприяє цій акції Федеральне міністерство сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді. Новорічні та різдвяні святат і цього року не обійшлися без подарунків від Фонду"Майбутнє дітей".
29 листопада 2017
Наша найкраща дитяча лікарня №1 отримала подарунки для маленьких пацієнтів від пані Елізабет Хьольцль! ЩИРО ДЯКУЄМО!
12 вересня 2017
За ініціативи пані Елізабет та фінансової підтримки баварського фонду "Зірковий час" відремонотовано та оснащено дві ігрових кімнати у неврологічному відділенні Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Щиро дякуємо від імені маленьких пацієнтів та їхніх батьків!
16 липня 2016
120 дітей з родин вимушених переселенців провели два тижні на відпочинку у дитячому таборі «Артек-Буковель»
05 січня 2016
Вже другий рік поспіль нужденні діти в Україні отримують різдвяні подарунки від німецького Фонду «Майбутнє дітей».
24 грудня 2015
Цього року нужденні діти в Україні знов отримають різдвяні подарунки з Німеччини.
01 червня 2014
Київські Самаритяни завітали до Київського міського будинку дитини м.Ворзель
05 січня 2013
Для малюків з вадами слуху та їх батьків влаштували Новорічну виставу. Подія відбулася у культурному центрі УТОГ. А ще німецькі дітлахи передали поштою Санта Клауса подарунки.
05 січня 2012
05 січня 2012 року 250 дітей-інвалідів з малозабезпечених родин м.Києва після багодійної вистави, яка відбулася у приміщенні Культурного центру Українського товариства глухих, отримали від Київських Самаритян чудові Різдвяні подарунки