Новини
12-12-2011

Проект впроваджується Київським об’єднанням Спілки Самаритян України спільно з її партнерами- Спілкою  Робітничих Самаритян Баварії та колективним членом – Київською міською станцією швидкої допомоги.
Спілку Робітничих Самаритян Баварії та Київських Самаритян зв’язують багаторічні партнерські відносини. Зважаючи на те, що соціальна діяльність Київської Спілки має велике значення для населення м.Києва, Спілка Робітничих Самаритян Баварії та Федеральний Союз Самаритян Німеччини активно її підтримують.

В рамках співпраці проводиться новий навчальний курс з основ надання Першої допомоги немовлятам, дітям та підліткам. Баварські Самаритяни передали безкоштовно навчальне обладнання - ляльки-манекени немовлят, дітей та підлітків вартістю 27 800,00 грн. Паралельно учасники курсу навчатимуться як майбутні тренери, які стануть мультиплікаторами отриманих знань в Україні. 
Основною метою даного проекту є підвищення рівня знань у сфері надання першої допомоги дорослим та дітям у м. Києві та Україні.
 
Київське Об”єднання Спілки Самаритян України разом з Спілкою Робітничих Самаритян Баварії беруть на себе основну частину організаційних  функцій.  
На  цей курс запрошені тільки активні члени - інструктори першої допомоги Спілки Самаритян України, що пройшли курс навчання у 2007 році і отримали від німецької сторони сертифікат європейського зразка.