У Чернігові створено пункт забезпечення населення під час повного блекауту

У Чернігові створено пункт забезпечення населення під час повного блекауту
11

Завдяки своєчасній підтримці Arbeiter-Samariter-Bund Deutschland e.V. та Aktion Deutschland Hilft у Чернігові створено пункт забезпечення населення під час повного блекауту — місце, де люди зможуть зігрітися, підзарядити телефони й отримати гарячу їжу та підтримку у критичний момент.

Проєкт реалізує Спілка Самаритян Чернігова — з турботою про кожну людину.

Дякуємо партнерам за солідарність і швидкі дії, що приносять тепло тоді, коли воно найпотрібніше.

Через масовані обстріли Чернігова та області місто опинилося у повному блекауті — без електропостачання та зв’язку.

У такі моменти особливо важливо залишатися на зв’язку з рідними та відчувати підтримку. 💛💙

Завдяки фінансуванню Aktion Deutschland Hilft, Arbeiter-Samariter-Bund, ASB Ukraine та підтримці наших надійних партнерів — Kiewer Samariter - Спілка Самаритян України Київське Об'єднання у Чернігові встановлено пункт забезпечення постраждалого від війни населення, де мешканці м.Чернігова можуть отримати базову допомогу, можливість зарядити телефони та інші пристрої, тимчасове розміщення, а також гарячі напої.

Ми поруч із тими, хто цього найбільше потребує. Разом — сильніші.

Перша допомога