Благодійні акції

24-12-2015

Починаючи з 1995 року Фонд «Майбутнє дітей» (м. Грюндау, Німеччина) кожного року збирає по всій Німеччині різдвяні подарунки для нужденних дітей. Багато родин, численні дитячі садочки, школи, об’єднання та фірми приймають участь в цій акції, наповнюючи коробки іграшками, письмовим приладдям, новим одягом, солодощами та печивом. Сприяє цій акції Федеральне міністерство сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді під патронатом пані міністра Мануели Швезіг.

«У світі багато дітей не знають, що таке отримувати персональні подарунки, через те що живуть разом зі своїми сім’ями у дуже злиденних умовах. Учасники акції «Різдвяний пакуночок для бідних дітей», організованої Фондом «Дитяче майбутнє», хотіли би якось порадувати таких дітей на Різдво. Я вважаю таку акцію надзвичайною і охоче долучаюся до неї. Разом зі своїм сином я підготувала посилку, яку відправляю українській дитині з надією, що її вміст подарує щасливий момент дівчинці або хлопчику», - каже Мануела Швезіг.

«Ми дуже раді, що і в цьому році за допомогою Київських Самаритян знов зможемо роздати різдвяні подарунки дітям в Україні», - зазначив пан Ганс-Георг Байер, керівник Фонду «Дитяче майбутнє».